Start

 

W załączniku sprawozdanie z eliminacji IV regionu do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Kielce 26-27 kwietnia 2019 roku.

 

http://szjudo.pl/wp-content/uploads/2019/04/sprawozdanie_el_oom_2019.pdf

 

 

kobiety, waga: -63kg - 2 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Mleczko Alicja

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

 

kobiety, waga: -70kg - 3 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Gut Julia

Mosir Bochnia

 

mężczyźni, waga: -50kg - 1 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Kowalski Karol

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: -55kg – 10 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Świerczek Jakub

Tora Wierzchosławice

5.

Korniczuk Bogdan

Hejnał Kęty

7.

Włodarski Patryk

Bękitni Tarnów

 

mężczyźni, waga: -60kg - 14 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Gałek Borys

Błękitni Tarnów

5.

Karolczyk Kacper

UKS Judo Wolbrom

 

 

mężczyźni, waga: -73kg - 13 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Matykiewicz Wiktor

Mosir Bochnia

7.

Konopka Szymon

Yamabushi Zakopane

7.

Starzyk Hubert

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

 

mężczyźni, waga: -81kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Lach Jakub

TS Wisła Kraków

 

 

mężczyźni, waga: +90kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

 

 

2.

Bentkowski Łukasz

Yamabushi Zakopane

3.

Schabowski Rafał

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

4.

Poręba Jakub

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

 

 

 

Na wniosek trenerów Regionu IV

Południowego zmieniamy czas wagi i rozgrywania zawodów II Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Bytom 30.03.2019.

 

 

PROGRAM ZAWODÓW:

WAGA OFICJALNA                              930 – 1030
LOSOWANIE                                       1030 – 1130
ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW                 1130

 

 

kobiety, waga: 52kg - 30 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Jagiełło Emilia

JUDO TORA Wierzchosławice

 

kobiety, waga: 57kg - 26 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Hynek Nina

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

 

mężczyźni, waga: 46kg - 28 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Dziadowiec Igor

T.S.MOSiR Bochnia

 

mężczyźni, waga: 50kg - 43 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Walkiewicz Aleksander

JUDO TORA Wierzchosławice

7.

Dziga Jan

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

 

mężczyźni, waga: 66kg - 33 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Błasik Wiktor

UKS Judo Wolbrom

7.

Hypta Mateusz

UKS Judo Kraków

 

 

 

 

 

 

kobiety, waga: -52kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Wątorek Oliwia

T.S.MOSiR Bochnia

3.

Twardowska Maja

T.S.MOSiR Bochnia

 

kobiety, waga: -57kg - 17 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Żabczyńska Wiktoria

T.S.MOSiR Bochnia

 

kobiety, waga: -70kg - 13 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Gut Julia

T.S.MOSiR Bochnia

 

mężczyźni, waga: -46kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Dziadowiec Igor

T.S.MOSiR Bochnia

 

mężczyźni, waga: -50kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Nalepka Mikołaj

T.S.MOSiR Bochnia

 

mężczyźni, waga: -55kg - 21 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3

Gabor Kacper

UKS Judo Wolbrom

7.

Kornijczuk Bogdan

KS Judo "Hejnał" Kęty

 

 

mężczyźni, waga: -73kg - 34 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Karaś Kacper

TS Wisła Kraków

5.

Matykiewicz Wiktor

T.S.MOSiR Bochnia

 

mężczyźni, waga: -81kg - 22 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Kocioł Albin

TS Wisła Kraków

 

 

 

14.03.2019 obyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze

Krakowskiego Okręgowego Związku Judo

Wybrano nowy Zarząd Krakowskiego Okręgowego Związku Judo

w składzie: Prezes Robert Zaczkiewicz

Wiceprezes ds org. fins. Sabina Bajda

Wiceprezes ds sędziowskich Paweł Maślej

członkowie zarządu: Paweł Kita, Dariusz Tylek

Komisja rewizyjna

Przewodniczący Krzysztof Marchewczyk

członkowie: Maria Tworzydło, Michał Znamirowski

 

 

 

kobiety, waga: -48kg - 3 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Szlachta Paulina

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: -57kg - 14 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Kozłowska Natalia

UKS Judo Wolbrom

5.

Kuraś Marta

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: -63kg - 17 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Kaleta Anna

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -55kg - 12 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Substelny Jakub

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -60kg - 19 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Tylek Paweł

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: -66kg - 29 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Włodarski Hubert

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

 

mężczyźni, waga: -73kg - 22 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Król Dominik

UKS Judo Wolbrom

 

 

 

 

 

 

 

kobiety, waga: -52kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Wątorek Oliwia

T.S.MOSiR Bochnia

 

kobiety, waga: -57kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Żabczyńska Wiktoria

T.S.MOSiR Bochnia

 

kobiety, waga: -63kg - 2 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Sikora Małgorzata

UKS Grot Kraków

 

kobiety, waga: -70kg - 3 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Gut Julia

T.S.MOSiR Bochnia

 

mężczyźni, waga: -50kg - 2 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Kowalski Karol

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: -55kg - 10 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Włodarski Patryk

KS Błękitni Tarnów

3.

Gabor Kacper

UKS Judo Wolbrom

5.

Korniszczuk Bogdan

KS Hejnał Kęty

7.

Baniak Krzysztof

T.S. MOSiR Bochnia

7.

Świerczek Jakub

TORA Wierzchosławice

 

mężczyźni, waga: -60kg - 18 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Gałek Borys

KS Błękitni Tarnów

7.

Karolczyk Kacper

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -66kg - 14 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Gawęda Wojciech

TS Wisła Kraków

7.

Salecki Piotr

UKS Judo Kraków

 

mężczyźni, waga: -73kg - 15 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Karaś Kacper

TS Wisła Kraków

3.

Matykiewicz Wiktor

T.S. MOSiR Bochnia

5.

Miłobędzki Jan

UKS Judo Kraków

7.

Starzyk Hubert

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

 

mężczyźni, waga: -81kg - 9 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Kocioł Albin

TS Wisła Kraków

5.

Lach Jakub

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: +90kg - 5 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Schabowski Rafał

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

3.

Bentkowski Łukasz

Yamabushi Zakopane

4.

Poręba Jakub

MKS Pałac Młodzieży Tarnów

 

kobiety, waga: -48kg - 5 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

Szlachta Paulina

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: -57kg - 8 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Kuraś Marta

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -55kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Substelny Jakub

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -66kg - 19 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Kozak Krzysztof

T.S.MOSiR Bochnia

 

mężczyźni, waga: -73kg - 25 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Król Dominik

UKS Judo Wolbrom

 

mężczyźni, waga: -81kg - 22 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Stanuszek Konrad

TS Wisła Kraków

 

kobiety, waga: 48kg - 5 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

2.

Majcher Danuta

TS Wisła Kraków

3.

Szlachta Paulina

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: 52kg - 9 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Kaleta Aleksandra

UKS Judo Wolbrom

3.

Siwek Julianna

UKS Grot Kraków

 

kobiety, waga: 57kg - 7 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Kozłowska Natalia

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: 70kg - 10 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

5.

Kaleta Anna

UKS Judo Wolbrom

 

kobiety, waga: 78kg - 4 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

4.

Usenko Olena

UKS Grot Kraków

 

mężczyźni, waga: 60kg - 6 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

3.

Tylek Paweł

TS Wisła Kraków

 

mężczyźni, waga: 73kg - 16 zawodników

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

7.

Skocz Sławomir

UKS Judo Wolbrom

 

 

Kalendarz imprez Polskiego Związku Judo,

IV Regionu i Krakowskiego Okręgowego Związku Judo na

2019 -  pobierz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Mł. i Juniorów termin do ustalenia

2018 - pobierz

2017 - pobierz

2016 - pobierz

2015 - pobierz

2014 - pobierz

 

 

 

PROGRAM ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH (MAŁOPOLSKA) :

godz. 9oo-10oo waga oficjalna

godz. 10oo-11oo weryfikacja i losowanie

godz. 11oo oficjalne otwarcie   i rozpoczęcie zawodów

 

PROGRAM ZAWODÓW MIĘDZYWOJEWÓDZKICH :

godz. 1030-1130 waga oficjalna

godz. 1130-1230 weryfikacja i losowanie

godz. 1230 oficjalne otwarcie   i rozpoczęcie zawodów

Uwaga!!

Zawodnicy/czki, którzy nie posiadają ważnych badań lekarskich z pieczątką lekarza sportowego nie zostaną dopuszczeni do startu. Zawodnicy biorący udział w zawodach winni posiadać ważne ubezpieczenie.

 

Podczas otwarcia Turnieju Mikołajkowego w Bochni 10.12.2018 miała miejsce miła uroczystość –nagrodzono brązową medalistkę Mistrzostw Świata Juniorek Aleksandrę Kaletę z UKS Judo Wolbrom oraz najlepszego Juniora, Juniorkę, Młodzika i Młodziczkę Małopolski roku 2018:

Najlepszy Junior

Dominik Król UKS Judo Wolbrom

Najlepsza Juniorka

Danuta Majcher TS Wisła Kraków

Najlepszy Młodzik

Wiktor Matykiewicz MOSiR Bochnia

Najlepsza Młodziczka

Wiktoria Żabczyńska MOSiR Bochnia

Gratulujemy

 
REKLAMA
Joomla!
Joomla! Najpopularniejszy na świecie CMS z jawnym kodem.
Zareklamuj się na naszej stronie wszelkich informacji na kozjudo@interia.pl